TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Aiad

Võrkaed

Võrkaed on üks soodsam ja kõige lihtsamini ning kiiremini paigaldatav. Lisaks on võrkaed kauakestev ning  ilmastikukindel. 

Read more

Lisad

Metallpostidel aeda on võimalik paigutada ka ilma soklita, tuleb vaid jälgida, et puitosad ( aialipid, horisontaalne laudis) ei oleks vastu maapinda, see tagab puitosade kestvuse. 

Read more

Väravad

Paigaldame kolme tüüpi väravaid metallraamidel-

 Autoväravaid on võimalik paigaldada ka automaatikaga. 

Kõiki väravaid on võimalik katta, kas puit-, metall- või võrkkattega. Ning need on paigaldatavad nii metallposti, kui ka laotud kiviposti külge.

Jalgvärav    Liugvärav ( küljelesõitev värav) Tiibvärav ( keskelt avatavad, vajavad pöörderuumi, tavaliselt sissepoole)

Aiapostid

Paigaldame mitut tüüpi aiaposte: 

Metallpostid ( erinevas kõrguses, ümarad ja kandilised, mida on võimalik värvida vajalikku tooni). Metallpost on soodsaim ja ka vastupidav. Võimalik on metallpostid soovikorral ka puiduga üle katta, niiet postid jäävad peaaegu märkamatuks.

Read more

Puitaed

Puitaed on traditsiooniline ja klassikaline lahendus, ning on ka populaarseim aiatüüp. Puitaed sobib peaaegu igasse keskkonda, ning võimaldab suuremat privaatsust ja müra takistust, kui näiteks metall- või võrkaed. Tänapäeval ei pruugi puitaed olla sugugi harjumuspäraselt tavaline, kuna lai materjalivalik võimaldub palju modernseid lahendusi. 

Read more

Aiapiirete parandus

Raske lumi või tänavalt pritsiv pori,  koerad vms on teinud kahju Teie puit- , kui võrkpiirdele. Üksikud puitlipid saab ka ise parandada, kuid kannatada võib olla saanud ka konstruktsioon, aiapostid ning  väravad. 

Parandame ja anname uue ilme värvimise või õlitamisega teie puitaiale ja metall- või kivipostidele. 

Read more

Metallaed

Metallaia eeliseks on luksuslik dekoratiivne välimus ning kestvus. 
Võimalik on valida erinevate varbaedade, metalltoruaedade, keerukamate metalltoruaedade ning samuti pakume ka metalltäitega väravaid.

AIASPETS OÜ

Kangru, Kiili Vald

+372 5 131 121

info@aiaspets.ee

 

Võta ühendust