TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Puitaed

Puitaed on traditsiooniline ja klassikaline lahendus, ning on ka populaarseim aiatüüp. Puitaed sobib peaaegu igasse keskkonda, ning võimaldab suuremat privaatsust ja müra takistust, kui näiteks metall- või võrkaed. Tänapäeval ei pruugi puitaed olla sugugi harjumuspäraselt tavaline, kuna lai materjalivalik võimaldub palju modernseid lahendusi. 

Võib kasutada nii hööveldatud või ka hööveldamata puitlippe, erineva viimistlusega ning kujuga- kõik vastavalt Teie soovile!

Võite valida nii lippaia, dekorariivpuitaia kui ka horisontaallaudisaia vahel. Samuti pakume puittäitega väravaid. Topellaudiste võimalus, värvide valik, immutatud või immutamata puit - mitmed võimalused, mis tagavad Teie rahulolu nii kvaliteedi kui ka aia väljanägemise suhtes.
Lippaia peamiseks elemendiks on vertikaalne laud ning see on kõige enamlevinud puitaiatüüp, kuid valik varieerub laialt, võimaldades kujundada aed vastavalt Teie maitsele- erinevad lipiotsad- ümarad, üheltpoolt nurgaga, kolmnurgsed, või siis moodustavad lipid aiapostide vahel kaaresid jne. 

Horisontaalpuitaia peamiseks elemendiks on horisontaalne laud, on stiilse välimusega, jätab modernsema mulje, mistõttu eelistavad seda just uudsema arhitektuurilise lahendusega majad. Ka horisontaalpuitaed pakub palju võimalusi. 

Puitkattega jalg- ja autoväravad sarnaselt ülejäänud piirdeaiaga nii lippidega kui horisontaallaudisega. Võimalik tiib- ja liugväravaid automaatikaga või ilma.

Lisaks võimalik ka erinevaid puitdekoratiivaedasid, mis on küll märksa kallim lahendus, kuid kindlasti silmapaistvam omapärane  lahendus. Näiteks on metallpostidel horisontaalsed aialipid 45 kraadise nurga all või aialipid paigutatakse diagonaalis, mitte vertikaalselt jne. 
Vaata lisa näidispiltidelt.

AIASPETS OÜ

Kangru, Kiili Vald

+372 5 131 121

info@aiaspets.ee

 

Võta ühendust