TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU


Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /www/apache/domains/www.aiaspets.ee/htdocs/templates/gk_storebox/lib/framework/helper.layout.php on line 148

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /www/apache/domains/www.aiaspets.ee/htdocs/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Aiapiirete parandus

Raske lumi või tänavalt pritsiv pori,  koerad vms on teinud kahju Teie puit- , kui võrkpiirdele. Üksikud puitlipid saab ka ise parandada, kuid kannatada võib olla saanud ka konstruktsioon, aiapostid ning  väravad. 

Parandame ja anname uue ilme värvimise või õlitamisega teie puitaiale ja metall- või kivipostidele. 

Aiaspets aitab parandada piirde, pingutada nii keevis, kui punutud võrku, vajadusel (osaliselt) asendada ja/ või paigaldada uued kinnitused ning ka võrgu. Ka vajunud väravaid ja aiaposte on tihti võimalik taastada korralike töövahendite ja -võtetega.

Võid saata oma soovi ja kahjustatud piirdest pildi meie kodulehe kaudu või küsi pakkumist kohe: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

AIASPETS OÜ

Kangru, Kiili Vald

+372 5 131 121

info@aiaspets.ee

 

Võta ühendust