TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Home

Uncategorised

..

Aiaspetsi betoonist vundamendiplokid

 

teevad ehituse lihtsaks ja kiiremaks,

säästes nii tööaega, kui inimressurssi.

Ploki kaal on 23 kg. Suurema platvormpõranda või kuuri jaoks soovitame rajada plokkide alla killustikalus, millel on ka plokke lihtne loodida. Väiksema kerge terrassi vundemndi võite rajada ka otse pinnasele, ning loodida saab ploki tsentris oleva 70x70 mm püstise prussi abil.

Nurgaplokil võib pruss jööda ploki keskosast üle kuni 350mm. Maksimum plokkide vahe ploki tsentrist on soovitatav kuni 1200mm. Risti tulevate terrassilaudadega vahe soovitav ma 900 mm. Kui terrassile soovitakse paigutada veel koormust, siis paigutage ka risti prussid, et saavutada tugevamat konstrutsiooni.

Plokid on saadaval laomüügis või tellimisel üle Eesti Espaki ehituskauplustest.

Tootja Aiaspets OÜ.

tel: +372 5 131 121

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

.   

 

 

Võrkaedu on kahte tüüpi

Keevisvõrk on valmistatud kas ruudu või ristküliku kujulise omavahel kokkukeevitatud traadist. Millel võib olla veel peal sulatatud PVC erinevate värvivõimalustega PVC kate.

Punutudvõrk on on omavahel põimitud tsingitud traadid. Tavaliselt silmaga 50x 50mm. Punutud võrgule pannakse kindlasti ka pingutustraat, soovitavalt alla, üles ja keskele jooksma. Kõrgema võrgu puhul, üle 1,5m võib lisada keskele vajadusel ka kaks pingutustraati.

Keevis- ja punutudvõrku on võimalik paigaldada ka vanadele aiapostidele, neist lihtsamini punutudvõrku, kui vanad postid ei ole nii sirgelt ühel joonel.

Kindlasti peavad rullis võrgu paigaldamiseks olema postid betoneeritud ja lisatud ka kaldtoed, aia nurgapostile kummalegi poole, ning samuti iga 25m järel.

Paneelvõrk on väga tugevast keevitatud traadist, kuumtsingitud ning valmis 2,5meetri laiuste paneelidena. Paneele on erinevaid kõrgusi ja neid on võimalik ka üksteise peale kõrgemaks panna. Paneel talub ka suuremat lumekoormust ja on raskemini lõhutav, kui teised võrgutüübid. Enamuses kasutatakse paneele lihtsalt tsingituna, kuid tegelikult on võimalik saada samuti erinevates toonides.

 

Põhiliselt leiab võrkaed kasutamist kruntide vahepiirete ehitamisel ja suuremate lao- ja tööstushoonete perimeetrite piiramisel.

Võrkaia eeliseks võrreldes teiste piiretega on kiirem paigaldus, ilmastikukindlus ja soodsam lõpphind, samas  ei paku võrkaed eraldatust ja ei kaitse müra eest, samuti ei kannata võrkaed üleronimist.

Võrgu tugevus sõltub tsingitud traadi jämedusest ja keevisvõrgul ka traatide vahedest ja lisatugevdustraatide arvust.

Ehk mida väiksem on võrgusilm ja mida suurema diameetriga traat, seda tugevam on võrkaed. Võrgutraadi  diameeter on tavaliselt 1,8-3mm, võrgusilma suurus 50x50mm- 75x100mm. Keevisvõrgu kõrgus 1000mm- 2000mm. Ühes rullis on tavaliselt 25 meetri.

Aiapostid, mida võrkaia puhul kasutatakse, on diameeteriga 38mm-50mm. Mida suurema diameetriga aiaposte kasutada ja mida väiksema vahemaaga aiapostid paigaldada, seda jäigem jääb piirdeaed.

Aiaspets paigaldab ja  ja müüb punutud, keevis- ja paneelvõrkaedasid. Võimalik on valida kahe erineva viimistluse vahel – kuumtsingitud või pvc kattega (roheline). Või ettetellimisega ka muid värvitoone. Soovi korral paigaldame ka automaatika.

 

Võrkaedadele pakutakse tavaliselt ka võrkpaneeeliga erinevas laiuses ja kõrguses standard jalg- ja autoväravat koos postidega, mida saab kas lukustada lihtsalt tabaluku ja maariiviga, või paigaldada ka automaatika. 

Saadame Teile tasuta esialgse hinnapakkumise 

Täpsema pakkumise tegemiseks vajame soovitud aiapiirde materjali ja muid detaile, nagu
Puitaed ( millisest puidust, hööveldatud/peensaetud/ saetud, värvitud, õlitatud, süvaimmutatud pruun/roheline),
Postid ( metallpostid- tsingitud, pulbervärvitud, kui laiad), ( puitpostid, kandilised/ ümarad, kui laiad)
Kivipostid, laiused, postivundamendi olemasolu, milline kivi
Väravad ja automaatika soov. Mõelge ka prügikasti asukohale.
Soovi korral saate meile lisada pildi soovitud aiapiirdest, väravatest vms.
Juhul, kui vajate nõu, saatke meile oma kontaktid või helistage.

 

Tööpakkumised

Otsime tööle projektipõhiselt töödejuhatajat. 

Töösisuks on objektil hooaja tööliste juhendamine ja piirdeaeda paigaldamine.

Tööpiirkond Tallinn, Harjumaa.

Nõutud eelnev ehitusalane töökogemus. Otsime hooaja töölisi Tallinnas ja lähiümbruses. Tööks on piirdeaedade paigaldusega või

terasside ehitusega seotud erinevad ülesanded kuni objektide valmimiseni.

Eelnev töökogemus tuleb kasuks, kuid ei ole nõutav. Töökohal on väljaõpe ja töödejuhataja.


Kandideerimiseks ootame kontaktandmeid, eelneva(te) töökogemus(t)e kirjeldust ja palgasoovi

e-mailile: info [a] aiaspets.ee

Lisainformatsioon info [a] aiaspets.ee või E-R kl 10- 17.00 telefonil +372 5 131 121

More Articles ...

  1. Mõned nõuanded aiale

AIASPETS OÜ

Kangru, Kiili Vald

+372 5 131 121

info@aiaspets.ee

 

Võta ühendust