TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU


Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /www/apache/domains/www.aiaspets.ee/htdocs/templates/gk_storebox/lib/framework/helper.layout.php on line 148

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /www/apache/domains/www.aiaspets.ee/htdocs/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

..

Aiaspetsi betoonist vundamendiplokid

 

teevad ehituse lihtsaks ja kiiremaks,

säästes nii tööaega, kui inimressurssi.

Ploki kaal on 23 kg. Suurema platvormpõranda või kuuri jaoks soovitame rajada plokkide alla killustikalus, millel on ka plokke lihtne loodida. Väiksema kerge terrassi vundemndi võite rajada ka otse pinnasele, ning loodida saab ploki tsentris oleva 70x70 mm püstise prussi abil.

Nurgaplokil võib pruss jööda ploki keskosast üle kuni 350mm. Maksimum plokkide vahe ploki tsentrist on soovitatav kuni 1200mm. Risti tulevate terrassilaudadega vahe soovitav ma 900 mm. Kui terrassile soovitakse paigutada veel koormust, siis paigutage ka risti prussid, et saavutada tugevamat konstrutsiooni.

Plokid on saadaval laomüügis või tellimisel üle Eesti Espaki ehituskauplustest.

Tootja Aiaspets OÜ.

tel: +372 5 131 121

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

.   

 

 

AIASPETS OÜ

Kangru, Kiili Vald

+372 5 131 121

info@aiaspets.ee

 

Võta ühendust